Уряд Сальвадора уклав угоду з блокчейн-компанією Blockstream для розміщення біткоін-облігацій на суму $1 млрд в мережі Liquid Network.
«Першу половину коштів від їх продажу конвертують в біткоїн, а іншу витратять на розвиток інфраструктури майнінгу біткоїну на геотермальній вулканічній енергії», – розповів головний стратег Blockstream Самсон Моу.
Букеле також анонсував будівництво Біткоїн Сіті вздовж затоки Фонсека.
За словами президента, Біткоїн Сіті стане повноцінним мегаполісом з житловими та діловими кварталами, ресторанами, аеропортом, морським портом та залізничним вокзалом.
Випуск біткоїн-облігацій розпочнеться у 2022 році.
За розрахунками Blockstream, через 10 років, коли закінчиться термін дії облігацій, річна відсоткова прибутковість складе 146% через прогнозоване зростання курсу біткоїну.